Рідкий акрил SipoFlex для реставрації ванн (1.5 метра)

Артикул:
221
1 190,00 ₴
-+

Рідкий акрил SipoFlex для реставрації ванн на ванну завдовжки 1,5 м

Рідкий акрил SipoFlex призначений для виконання реставрації ванн, раковин, душових піддонів. Підходить для застосування як професіоналами, так і для бажаючих самостійно відреставрувати свою ванну, не потребує досвіду та навичок.

Рідкий акрил SipoFlex виробляється на території України виробником Sipo™. Для виробництва використовується сировина від найкращих європейських виробників (Basf, Du Pont, Dow). Високоякісна продукція за 4 роки виборола визнання як серед українських клієнтів, так і в країнах СНД.

Рідкий акрил SipoFlex вагою 2,9 кг призначений для відновлення однієї ванни довжиною 1,5 м. Складається з двох компонентів: основи та затверджувача. Перемішувати компоненти необхідно після виконання підготовчих заходів, час придатності змішаного складу для використання становить 40 хвилин.

Акрил наливають на стінки ванни, починаючи з далекого верхнього кута. Щільна за складом акрилова емаль стікає, самовирівнюється, утворюючи гладкий гладкий шар. Матеріал досить густий, пластичний, шар акрилу на стінках виходить завтовшки від 3 мм.

Акрил SipoFlex відрізняється гарною адгезією, при нанесенні не з'являються бульбашки, потіки. Не має неприємного запаху, не містить розчинників, не є токсичним при нагріванні. Час застигання триває 24-36 годин залежно від температури приміщення. Після застигання виходить рівне, гладке, глянсове, біле покриття. Якщо є бажання отримати поверхню не білого кольору, а з певним відтінком, можна при змішуванні додати колорант.

Акрил характерна висока теплоємність. Порожня ванна має температуру приміщення, при заповненні довше утримує температуру води.

Період експлуатації акрилового покриття з моменту експлуатації складає 15 років. При дбайливому поводженні – довше. Чи не вимагає додаткового догляду, можна мити звичайним мильним розчином.

Термін придатності складає 1 рік з дати випуску, дивіться дату на упаковці.

Для отримання якісного результату потрібне дотримання технологічного процесу. Перед початком роботи уважно прочитайте інструкцію.

Корзина

Кошик порожній.