Рідкий акрил SipoFlex для реставрації (1.7 метра)

Артикул:
222
1 290,00 ₴
-+

Рідкий акрил SipoFlex для реставрації ванн на ванну завдовжки 1,7 м
Рідкий акрил SipoFlex вагою 3,3 кг – двокомпонентний матеріал, призначений для професійної або самостійної реставрації ванни завдовжки 1,7 м. Підходить для реставрації сталевих, чавунних або акрилових ванн.
Рідкий акрил SipoFlex виробляється та реалізується на території України торговою маркою Sipo. Матеріал отримав визнання серед українських споживачів та в країнах СНД, все завдяки високій якості акрилу. Для його виробництва застосовують сучасні технології та високоякісну сировину, поставлену провідними європейськими виробниками.
Рідкий акрил SipoFlex за густою консистенцією, але еластичний, що дає можливість застосовувати не тільки професіоналам, але і самостійно, в побутових умовах. Перед початком роботи необхідно вивчити інструкцію із застосування. Двокомпонентний склад ретельно перемішують перед нанесенням. Готовий склад потрібно застосувати у промові 40 хвилин, після цього він стає непридатним до використання.
Наноситься рідкий акрил SipoFlex на підготовлені стінки ванни методом наливу, починаючи з далекого верхнього кута. Матеріал, стікаючи, самовирівнюється, утворюючи рівну гладку поверхню завтовшки 3-5 мм, без потік, приховуючи нерівності та дефекти. Від моменту нанесення до повного застигання проходить 24-36 годин, залежно від температури приміщення. Після застигання поверхня ванни стає білою, глянсовою, стійкою до механічних пошкоджень, теплою на дотик. Догляд за відреставрованою поверхнею полягає в миття мильним розчином, краще уникати агресивних засобів для чищення і фарбування. Відреставрована ванна прослужить щонайменше 15 років.
За потреби можлива повторна реставрація ванни. Є можливість під час реставрації до складу додавати колорант і отримати не білу ванну, а з певним кольоровим кольором.
За вартістю реставрація ванни коштує дешевше, ніж придбання нової. Вартість акрилу SipoFlex може бути вищою, ніж у деяких аналогів, вартість обґрунтована високою якістю.

Корзина

Кошик порожній.