Рідкий наливний акрил ЕкоВанна для реставрації ванн комплект на ванну 1,5 м

Артикул:
223
1 390,00 ₴
-+

Рідкий акрил торгова марка ЕкоВанна призначена для проведення реставраційних робіт з відновлення зношеної поверхні сталевих, чавунних або акрилових ванн. Упаковка вагою 3,02 кг призначена для реставрації ванни довжиною 1,5 м, велику упаковку купувати не варто, матеріалу вистачає з лишком.
Рідкий акрил ЕкоВанна – двокомпонентний матеріал, що складається з основи та затверджувача. Компоненти ретельно змішують безпосередньо перед застосуванням, життєздатність суміші – 40 хвилин за температури повітря 24 ⁰. Попередньо необхідно вивчити інструкцію із застосування та провести підготовчі роботи із зачистки гладкого шару та знежирення поверхні для кращої адгезії акрилу з поверхнею ванни.
Рідкий акрил ЕкоВанна наноситься на стінки ванни шляхом наливу. Матеріал густий та пластичний, при стіканні самовирівнюється, рівномірно розподіляється, без утворення потік, бульбашок. Під шаром маскуються жовтизна, тріщини, відколи, нерівності глибиною до 1 див.
Рідкий акрил ЕкоВанна має протимікробну дію, що захищає поверхню ванни від впливу патогенної мікрофлори. Його склад не містить елементів хлору, розчинників, немає запаху. Відреставрована рідким акрилом ванна не токсична при нагріванні. Низький коефіцієнт теплопровідності акрилу веде до менших втрат тепла, і вода у ванній остигає довше, ніж у металевій ванні.
Після нанесення акрилу ЕкоВанна на стінки ванни для повного застигання необхідно залишити ванну на 24 години за зачиненими дверима, щоб пил або комахи не зіпсували результату. Після застигання поверхня ванни стає рівною, гладкою, білою і глянсовою. При проведенні реставрації можна змінити колір ванни, для цього при змішуванні компонентів додають барвник.
Покриття ванни відреставрованою рідким акрилом ЕкоВанна виходить міцне, стійке до механічних пошкоджень та УФ-променів. Термін експлуатації до 8 років, стійкість до пожовтіння – 5 років. Не потребує додаткового догляду, достатньо мити мильним розчином.

Корзина

Кошик порожній.