Рідкий наливний акрил ЕкоВанна для реставрації ванн комплект на ванну 1,7 м

Артикул:
224
1 490,00 ₴
-+

Рідкий акрил ЕкоВанна призначений для проведення реставрації ванн в побутових умовах, також використовується фахівцями. Одної упаковки вагою 3,58 кг достатньо для реставрації однієї ванни довжиною 1,7 м. Стандартно для ванни довжиною 1,7 м у інших виробників йде більша вага матеріалу, акрил ЕкоВанна має дуже хорошу плинність, тому купувати упаковку з великою вагою немає необхідності, матеріалу вистачає на заявлений розмір ванни.
Рідкий акрил ЕкоВанна – це двокомпонентна акрилова емаль, її складові це основа та затверджувач. Компоненти ретельно змішують перед нанесенням на стінки ванни, після проведення підготовчих робіт. Життєздатність складу становить 40 хвилин при температурі 24⁰. Далі склад стає непридатним для роботи. Тому спочатку необхідно уважно ознайомитися з інструкцією із застосування.
Рідкий акрил ЕкоВанна є білим матеріалом, але його можна зробити кольоровим, якщо при замішуванні додати колорант. Акрил наноситься на стіни ванни шляхом наливу. Щільна текстура покриває товстим шаром поверхню ванни рівномірно, без потік і бульбашок, під ним не видно жовтизни, тріщин, нерівностей.
Рідкий акрил ЕкоВанна не містить елементів хлору, розчинників, не виділяє токсичних елементів при нанесенні та подальшій експлуатації. Низька теплопровідність акрилу дозволяє скоротити втрати температури води, і навіть порожня ванна на дотик тепла та приємна.
Після нанесення рідкого акрилу до повного застигання проходить 24 години. Після застигання поверхня ванни стає рівною, гладкою, глянсовою. Акрил дуже твердий, але при цьому еластичний, покриття виходить ударостійким, витримує температуру води +100⁰С. Термін експлуатації відреставрованої ванни становить 8 років, стійкість до пожовтіння – від 5 років. Особливого догляду ванна після реставрації не вимагає, проводити звичайні санітарні процедури із застосуванням мильного розчину, миючих засобів. Бережна експлуатація продовжує термін служби ванни.

Корзина

Кошик порожній.